www.iOgloszenia.net - serwis darmowych ogłoszeń drobnych.
Kategorie

AGD
Antyki
Biznes
Budownictwo
Dla domu
Dla dzieci
Fotografia
Handel
Hobby
Imprezy
Komputery
Maszyny i urządzenia
Matrymonialne
Motoryzacja
Nauka
Nieruchomości
Podaruję
Praca
Rolnictwo
RTV
Telefony
Turystyka
Uroda
Usługi
Zamienię
Zdrowie
Zwierzęta
Pozostałe


Przyjaciele

Ogłoszenia


ReklamaPłatności obsługujeNajpopularniejsze

Praca (8760)
Usługi (10505)
Biznes (2490)
Nauka (2954)
Pozostałe (990)


Najwięcej z województw

Cała Polska (12273)
Mazowieckie (5618)
Śląskie (3165)
Małopolskie (3013)
Dolnośląskie (2094)


Inne:

Ogłoszenia (38004)
Użytkowników (2036)


Szukaj ogłoszenia

Szukane słowo Województwo OkresDane kontaktowe

W celu ochrony naszych użytkowników przed SPAMem nie podajemy ich adresów e-mail.
Korzystając z poniższego formularza wyślesz wiadomość bezpośrednio do ogłoszeniodawcy.


Jesteś w -> Ogłoszenia -> Usługi -> Pozostałe

Urok miłosny może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne intencje. O tych pierwszych mówimy głównie wtedy, kiedy zależy nam naprawdę na drugiej osobie i czujemy do niej prawdziwe uczucie oparte głównie na miłości.

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/art ykul/magia_milosna_uroki_milos ne_359339.html

Czy stosując urok miłosny mamy się czego bać? Magia tradycyjna coraz bardziej jest popularna. Z takich procesów jak wróżenie z kart korzysta coraz więcej z nas. Jednak urok miłosny to zupełnie coś innego. Tutaj potrzeba przede wszystkim osoby, która się na tym zna. Pomimo tego, że jest to biała magia to nie należy tego traktować jak coś zupełnie niewinnego. Musimy mieć tą świadomość, że źle wykonany rytuał możemy mieć swoje złe konsekwencje. Dlatego też tak dużo mówi się o tym, by wybierać do tego sprawdzone osoby z doświadczeniem, które pomogą nam to przejść bez większych przeszkód.

Ile należy czekać na efekty?

Zazwyczaj są one natychmiastowe. Należy mieć równocześnie świadomość, że niekiedy należy poczekać nieco dłużej. Co nie oznacza, że zupełnie nie będzie to działało. Wręcz przeciwnie. Nasza klątwa będzie działała, ale powoli. Wiele osób zadaje sobie pytanie czy nie jest w tym nic złego? Tutaj każdy ma inne spojrzenie na końcowy efekt. Urok miłosny może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne intencje. O tych pierwszych mówimy głównie wtedy, kiedy zależy nam naprawdę na drugiej osobie i czujemy do niej prawdziwe uczucie oparte głównie na miłości. Niestety wiele osób ma negatywne intencje.

Rzucając na inną osobę miłosną klątwę możemy chcieć mieć nad nią władzę. W konsekwencji cały czas nią manipulować. Dlatego też przed skorzystanie z uroków jakimi są biała magia należy dobrze przemyśleć swoje intencje. Urok miłosny ma sens, kiedy odczuwamy prawdziwą miłość do drugiej osoby. Między nami musza być zdrowe relacje, oparte na prawdziwych uczuciach. Co ważne, w przypadku ,kiedy decydujemy się na tego typu rytuały musimy mieć absolutną pewność, że chce
Cena: 250
Telefon: +48610000000
Adres:
Dodano: 2017-06-07 08:46:03
Województwo: Mazowieckie
Ogłoszenia darmowe

 

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Wysyłając wiadomość do ogłoszeniodawcy pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu e-mail lub telefonu aby mógł on się z Tobą skontaktować.
Nadawca:
Twój e-mail:
Telefon:
Treść:
Przepisz kod z obrazka:
Strona główna | Zarejestruj się | Dodaj ogłoszenie | Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Partnerzy | Kontakt | Reklama | Zaloguj się

Copyright © 2009 iOgloszenia.net